perfecto
perfecto

Serdecznie witamy

Zapraszamy do zapoznania się z firmą Lasota i naszą ofertą.

 

 

 

 

Gwarancja na okna pcv 7lat!!!

dalej

Drzwi PRZESUWNE

Sposób otwierania drzwi ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w małych pomieszczeniach. Drzwi przesuwne przydają się tam, gdzie zwykłe rozwieralne drzwi zabierałyby zbyt dużo miejsca. Drzwi przesuwne mogą także służyć do podzielenia pomieszczeniach na dwie strefy. Takie drzwi cieszą się coraz większym zainteresowaniem, głównie z powodu ich dużej funkcjonalności. Nie bez znaczenia jest również ich ciekawy wygląd, który nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru.

Drzwi przesuwne mogą być jedno- i dwuskrzydłowe, w zależności od wielkości otworu na drzwi i możliwości montażowych w danym pomieszczeniu. Doskonałym rozwiązaniem są drzwi dwuskrzydłowe synchroniczne, które przy przesuwaniu jednego skrzydła automatycznie przesuwają skrzydło drugie. Gdy otwór drzwiowy jest szeroki, skrzydła ruchome mogą zachodzić za nieruchome naświetla boczne.

System drzwi przesuwnych mocowany jest w zależności od możliwości: do nadproża lub sufitu. Przesuwające się drzwi zawieszone są na specjalnych wózkach jezdnych, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania podłogowych szyn prowadzących.

Drzwi przesuwne wykonywane są ze skrzydeł pełnych lub przeszklonych. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb, warunków oraz ilości światła w pomieszczeniu.

Copyright LASOTA 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z województwa łódzkiego: Ozorków (sklep, hurtownia), Zgierz, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki,  Pabianice, Parzęczew, Rzgów, Łęczyca, Kutno, Piątek, Sokolniki, Grotniki, Poddębice, Łowicz, Brzeziny, Koluszki, Krośniewice, Łask. Oferujemy: sprzedaż, montaż, wycena drzwi i okien (najtaniej)

stat4u