Rolety

Rolety z montażem, województwo łódzkie.

By cieszyć się prywatnością we własnym domu, warto zamontowane okna wyposażyć w odpowiednie osłony. Do wszystkich okien niezbędne będą więc roletki materiałowe oraz żaluzje aluminiowe i drewniane. Wybór osłony zależy od indywidualnych preferencji i od rodzaju zamontowanego okna.

Rolety materiałowe można podzielić na kilka rodzajów w zależności od sposobów mocowania ich na oknie. Do wyboru mamy: roletki przykręcane lub przyklejane do listew przyszybowych lub do ramy okiennej oraz roletki wolnowiszące mocowane do ościeża, ściany lub sufitu. Roletki materiałowe posiadają mechanizm samohamujący oraz prowadnice, które przytrzymują roletę przy szybie podczas uchylania okna. Oferta obejmuje szeroką gamę kolorystyczną roletek, dzięki czemu z łatwością można dopasować ich kolor do stylu wnętrza i koloru ram okiennych.

Żaluzje aluminiowe dostępne są w kilkudziesięciu kolorach: białym, brązowym, chromowanym czy złotym itp. Żaluzje aluminiowe są lekkie i bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Posiadają prosty mechanizm, za pomocą, którego można podnosić i regulować kąt nachylenia żaluzji.

Żaluzje drewniane wykonane są z wysoko jakościowego drewna egzotycznego i bambusa. Dostępne są w kilku standardowych kolorach naturalnego drewna. Posiadają mechanizm, którym z łatwością można regulować poziom nachylenia żaluzji oraz ich zwijania i rozwijania.

Na wygląd naszych pomieszczeń składa się wiele rzeczy, dzisiejsze trendy wyraźnie wskazują, że również takie rzeczy jak drzwi czy okna składają się na wygląd danego pomieszczenia, nadając mu odpowiednia aranżację. Z tego ważnego względu coraz więcej klientów zwraca uwagę na estetyczny wygląd okien.

Dlatego też oprócz żaluzji czy rolet w wielu funkcjonalnych rolach sprawdzają się plisy. Znakomicie chronią przed promieniami słonecznymi, chronią przed okiem sąsiadów, ale co najważniejsze nadają pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu nie tylko przez ciekawą kolorystykę tkanin, z jakich zostały wykonane, ale również ze względu na ich różnorodność wykonania i sposobu działania.

Zasłanianie okien może odbywać się podobnie jak w przykładu żaluzji czy rolet. Plisy można również zwijać w odwrotnym kierunku jak i wybrać zwijanie w dwóch kierunkach. Ten ostatni sposób pozwala zachować na środku okna fragment rozwiniętej plisy. Nie bez znaczenia będzie tu również szeroka gama gotowych do zastosowania materiałów. To dzięki nim plisa zamontowana na oknie nada pomieszczeniu odpowiedniego wyglądu.

Za plisami przemawia również łatwość montażu i utrzymania ich w czystości, to zdecydowanie przemawia za wyborem takiego rodzaju osłony okiennej.

Lat doświadczenia
Okien i drzwi
% Zadowolonych Klientów
miast

Odwiedź nasOzorków

Lasota Ozorków
ul. Listopadowa 22
535-490-800
lasota.ozorkow@gmail.com

Aleksandrów Łódzki

Lasota Aleksandrów Łódzki
ul. Wojska Polskiego 23
535-058-025
lasota.aleksandrow@gmail.com